TCM Fénix tradiční čínská medicína Praha

- MUŽSKÁ VITALITA -

Centrum tradiční čínské medicíny Fénix Praha

Line

Žijeme v uspěchané době, kde výkon je měřítkem číslo jedna. Splněné obchodní, podnikatelské, manažerské cíle a vydělané peníze jsou v očích společnosti odrazem úspěchu. Muži jsou pod tlakem a drobnohledem nejen v oblasti pracovní ale i v oblasti reprodukce. V naší praxi se setkáváme s muži, kteří přichází se svou partnerkou, aby ji podpořili při založení rodiny. Chtějí řešit své tělo a připravit se na roli rodiče. Případně chtějí vylepšit své sexuální zdraví.

Jakých orgánů se týká potence podle čínské medicíny?

Potence je z hlediska čínské medicíny především o ledvinovém Yangu. Svou důležitou roli zde, ale také hrají játra, srdce, slezina.

Jak je to s kotvičníkem a jeho účinky na potenci?

V čínské medicíně nejsou popsány účinky kotvičníku, které by napomáhaly potenci. Nemá doplňovací účinky pro ledvinový Yang. A ten je v oblasti potence klíčový, jak bylo uvedeno výše.

Jaké byliny tedy umí pracovat s ledvinovým yangem a potencí?

– kokotice čínská
– housenice čínská neboli Cordyceps
ženšen pravý 

Line
Otázka libida se opět týká
ledvinového Yangu

V Číně existuje nepsané pravidlo, že od 35.roku je potřeba začít se intenzivně starat o vitalitu svých ledvin. Ledviny jsou klíčové pro naše bytí. Uchovávají esenci, životní sílu a energii, kterou si postupně čerpáme. Část této životní síly zdědíme po předcích. S tou nemůžeme nijak pracovat. Můžeme se, ale o svou vitalitu starat pomocí vhodné dietetiky a doplňováním ledvin prostřednictvím bylin a hub.

Zajímavé jsou kombinace bylinných směsí pro podporu ledvin, například. Jelení síla, Tajemství zlaté skříňky, Blahodárná síla kořenu.

Klíčem k úspěchu v dlouhodobém zdraví je, dívat se na organismus v komplexním pojetí. Neřešit problémy izolovaně, ale v celku. Než se rozhodneme pro užívání konkrétní byliny, je vhodné vše nejdříve zkonzultovat. Nechat si udělat celkovou diagnostiku. Jedině tak vznikne úplný obrázek o fungování našeho těla a jeho potřebách.

Line
Mužská vitalita není jen o
reprodukci

Ale také o celkové psychické a fyzické pohodě. Dlouhodobé napětí, vyčerpání a stres samozřejmě negativně ovlivňují fungování organismu. Což se projevuje například výkyvy nálad, špatným trávením,pocity ubývajících fyzických i psychických sil. A elánu do života.

Shopping cart